scorecardresearch

ŞANLIURFA da ORGANİZASYON HAYALİM ORGANİZASYON şutso açılışında dua 0543 535 25 26

139 izlenme
Kategori Sağlık
Eklenme Tarihi 5 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama

Firmanızı Tanıtacak , Prestij Kazandıracak en Doğru Tercih Açılış Organizasyonu ve Akabinde Gelen Reklam ve Tanıtım Hizmetleridir. 2000 Yılından Günümüze Sayısız Açılış Organizasyonuna İmzasını Atan Firmamız Organizasyonda Farklı Bir Boyut ve Görsellik Katarak Firmanızı en Doğru Şekilde Lanse Edecektir. Açılış hizmetleri açılış organizasyon.


Çalışmalarımızı ve Örnek süslemelerimizi yakından görmelisiniz. Daha detaylı bilgi alıp kararınızı sağlıklı verebilmeniz için sitemizi lütfen dikkatle inceleyin. Uygun gördüğünüz yerde ve zamanda size özel sunum yapabiliriz. Ayrıca açılışlarda profesyonel Bando, Orkestra hizmeti de verebiliriz.
Kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmayı ilke edindik.. Farkımızı biliyoruz, Farkımızı paylaşıyoruz derken iddiamız sadece kendimize karşı..
Açılış organizasyonu süsleme ve animasyon hizmetleri paket programlarımız
Balon Süsleme (40 - 50 metre)
Balondan nazar boncuğu veya fiyonk
Kapıya kemer takı
Palyaço
Şişme dev maskot palyaço
Ses sistemi & Anons yapacak DJ
1000 Adet firma logo baskılı balon
Açılış süsleme ve aktivite hizmetleri, Kokteyl masası kiralama ve süslenmesi, çeşitli işyeri ve mağaza açılışları için balon süslemesi, palyaço temini ilgi çekici aktiviteler yapacak palyaçolar, ses sistemi, logo baskılı balon dağıtımı, şişme maskot ürünler, tül ve kumaş süsleme, karşıdan karşıya zincir balon, balondan kapıya kemer şeklinde tak, balondan nazar boncuğu ve fiyonk.
Animatör Servisi : (Palyaço, Batman, Örümcek Adam, Superman, Pamuk Prenses vs.) Sosis balon ve yüz boyaması dahil. Animatörlerimiz Yaş gurubuna göre çeşitli yarışmalar yaptırıp oyunlar oynatıp, çocuklara danslar öğretip onları dansettirerek eğlence bitene kadar, saat sınırlaması olmadan kalmaktadır. Eğlencenin bitimine doğruda sosis balon (şekilli balon) yapıp şekil vererek çocuklarımıza dağıtır ve yüz boyaması yaparlar. Kullandığımız boyalar anti alerjik cilde zararsız kozmetik boyalar olmakla birlikte yıkandığı taktirde kolayca çıkmaktadır. Ayrıca palyaçolarımız çocuk şarkılarının bulunduğu CD'yi beraberinde getirmekte, Animatör ekibimiz, kostümleriyle, profesyonel tiyatro oyuncusu olan animatörleriyle, aktiviteleriyle günü daha eğlenceli hale getirerek görüntüyü zenginleştirip sizlere hoş vakit geçirme garantisini gönül rahatlığıyla veriyor.
Etiketler